22 marca w grupie Muchomorki
odbyły się zajęcia otwarte z udziałem rodziców, których tematem były Święta Wielkanocne. Galeria!!!

Dzieci  podczas zajęć losowały symbole świąteczne, dzieliły na sylaby ich nazwy. Rozmawialiśmy na temat koszyczka ze święconką omawiając, co znaczą symbole ( chleb, jajko, wędlina, sól, baranek ciasto, biała serwetka, coś zielonego). Nie zabrakło też zabaw ruchowych, do których aktywnie włączyli się  wszyscy rodzice, zabawy wprawiły w dobry humor wszystkich zgromadzonych. Dzieci przeliczały pisanki, tworzyły zbiory, wyszukiwały różnice.  Uczestniczyliśmy w zabawie ruchowej „Tor przeszkód z jajkiem”. Następnie wspólnie z rodzicami bawiliśmy się tablicą interaktywną, na której rozwiązywaliśmy zagadki oraz kolorowaliśmy rysunki związane z Wielkanocą. Kolejnym celem naszych zajęć było zrobienie koszyczka dla zajączka wykonaliśmy go z papieru i pięknie ozdobiliśmy. Na koniec zajęć pani wicedyrektor Monika Bartkowiak złożyła wszystkim zebranym życzenia Wkrótce święta Wielkanocne my się już cieszymy, Wesołego Alleluja wszystkim dziś życzymy. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze. Bardzo dziękuję rodzicom za udział w zajęciach  życzymy wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT.
Ten dzień nie mógł jednak obejść się bez najważniejszego gościa, czyli zajączka po zajęciach okazało się, że w koszyczkach naszych milusińskich zając zostawił słodkie niespodzianki. To był bardzo udany dzień.