Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru szkolna biblioteka przygotowała swoim małym czytelnikom niespodziankę  a mianowicie przedstawienie pt. „My lubimy bajki”.

Uczniowie klasy V SP i  gimnazjalistki przebrani za bohaterów znanych książek i bajek opowiedzieli historię, w której w  ciekawy i obrazowy  a zarazem humorystyczny sposób pokazali jak ważne jest szanowanie książek, które wypożyczamy z biblioteki. 
Odbiorcami byli uczniowie klas I- III SP oraz  przedszkolaki. Zachęcając wszystkich do korzystania z bogatego księgozbioru bibliotecznego aktorzy udowodnili, że kto w dzieciństwie pokocha książki, ten zawsze będzie je czytał i całe życie będzie miał ciekawie, a „kraj baśni jest wszędzie wspaniały i bogaty".
W rolę aktorów wcielili się: Wiktoria Tomalik, Jagoda Paduch, Marta Braszka, Ania Nawrot, Miłosz Nawrot, Mikołaj Stanisławski, Maciek Poremba, Klaudia Szajdak, Klaudia Jarczewska, Oliwia Maciołek ,Wiktoria Bielińska, Emilia Zimoch, Emilia Żłobińska,  Julia  Maryniak, Weronika Czaja, Dominika Smyrek, Hania Kurzawa, Paulina Tomalik, Roksana Żłobińska.
Barwne przedstawienie wszystkim bardzo się podobało.