6 kwietnia w Zespole Szkół w Laskach
odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego „Baśnie Ch. H. Andersena i W. J. Grimma”. Galeria!!!

Wiele emocji dostarczył szkolny teatrzyk ”Horrorek”, który zaprezentował nową wersję sztuki pt. „Królewna Śnieżka” – opiekunem jest pani mgr Renata Marczak. Nagrody w imieniu Wójta Gminy Trzcinica pana Grzegorza Hadzika wręczyła pani sekretarz Renata Ciemny wraz z pania Hanna Smyrek – Dyrektorem Zespołu Szkół w Laskach oraz panią Moniką Bartkowiak wicedyrektorem.
Przedszkolaki występowały w dwóch kategoriach: 3-4 latki i 5-latki. Komisja w składzie: Monika Bartkowiak, Ewa Jendryca, Ewa Sołtysiak wybrała piękne prace, które zostały wyróżnione i nagrodzone. I tak:
 
3-4 latki:
I miejsce Zosia Zimoch  - PPS Laski
II miejsce Adaś Gatner - PPS Trzcinica
III miejsce: Kamila Kłodnicka  - PPS Laski
 
Wyróżnienia:
Stężały Klaudia - PPS Laski
Tomalik Szymon - PPS Trzcinica
Woźnica Hania  - PPS Trzcinica
 
5-latki:
I miejsce: Julia Trzeciak -  PPS Laski
II miejsce: Paulina Wróbel  -  PPS Laski
III miejsce: Wiktoria Kominek -  PPS Trzcinica

Wyróżnienia:
Krowiarz Marcel  - PPS Trzcinica
Krzyżański Marcel   - PPS Trzcinica
Laske Martyna - PPS Laski

Wszystkim uczestnikom Gratulujemy!