15 kwietnia
na baranowskim Orliku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej, połączone z eliminacjami do największego w Wielkopolsce turnieju dla piłkarzy ze szkół podstawowych -  Inea Cup. Galeria!!!

Naszą szkołę tworzyła reprezentacja w składzie: Natan Rabiega, Miłosz Ptak, Kacper Filip Zimoch, Kacper Wojciech Zimoch, Oskar Kubera, Krystian Stryjakiewicz, Mikołaj Podejma. W turnieju wzięło udział 8 drużyn. Po pierwszych, zaciętych i wygranych meczach okazało się, że walczymy o miejsce na podium. Zabrakło jednak troszeczkę szczęścia w tym finale i ostatecznie po wyczerpującej walce zajęliśmy czwarte miejsce, co i tak jest olbrzymim sukcesem!!!!!
Dodam tylko, że sędziowie u kilku naszych zawodników dostrzegli  szczególny talent piłkarski, który należy rozwijać. Gratulujemy!
Na koniec Turnieju wszyscy zawodnicy i opiekunowie otrzymali pamiątkowe gadżety od sponsora tytularnego imprezy, które wręczyła wójt Gminy Bogumiła Lewandowska-Siwek. Opiekunem zawodników była pani Dorota Cłapa.