Nasze pasje, zainteresowania, hobby
- to temat jednej z godzin wychowawczych w klasie IV.

Moi uczniowie przygotowali się do tej lekcji celująco!!! Jak się okazało, mieli dużo do powiedzenia w tym temacie. Nikodem i Mikołaj opowiadali o swojej fascynacji piłką nożną, zaprezentowali kompletny strój piłkarski i odpowiadali na mnóstwo naszych pytań dotyczących emblematów na koszulkach, drużyn piłkarskich i wybitnych piłkarzy. Wiktoria przyniosła akcesoria, które wykorzystuje do jazdy konnej, Ania pamiątkowe medale z wyścigów konnych. Klaudia opowiadała o art-terapii, która pomoże nam się wyciszyć i oderwać od codzienności, a Oliwia i Jagoda o fotografowaniu różnych uroczystości rodzinnych, martwych natur, z różnych perspektyw. Okazało się, że mamy w klasie Michała, który o komputerach wie wszystko i każdemu pomoże. Adrianę, która dobierze odpowiednią fryzurę naszemu pieskowi. To była bardzo ciekawa i pełna emocji lekcja. Dziękuję za zaangażownie. Dorota Cłapa - wychowawca klasy 4SP.