12 maja w naszej szkole odbyła się Gminna Mała Olimpiada Matematyczna, w której uczestniczyli uczniowie klasy III SP. Galeria!!!

Do konkursu przystąpiło 12 uczniów ze szkół w Trzcinicy i w Laskach. Naszą szkołę reprezentowali: Julita Grzesińska, Bartosz Samulski, Jakub Dudziak, Wiktoria Podejma, Wiktor Żłobiński, Adrian Żurawa. Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod okiem pani Bożeny Jokiel.

Olimpiadę rozpoczęła wicedyrektor pani Monika Bartkowiak witając wszystkich serdecznie i życząc małym matematykom powodzenia. Uczniowie rozwiązywali zadania tekstowe wymagające logicznego myślenia i sprawności rachunkowej. Po sprawdzeniu zadań komisja w składzie: Wiesława Trzęsicka, Elżbieta Kowalik, Karolina Bakalarz wyłoniła zwycięzców.

I miejsce - Wiktoria Podejma SP Laski
II miejsce - Julita Grzesińska SP LaskiBrawo dziewczyny!Laureatki wezmą udział w Międzygminnej Olimpiadzie Matematycznej, która odbędzie się w tym roku w Rychtalu. Dyrektor szkoły pani Hanna Smyrek i fundator nagród Wójt Gminy Trzcinica pan Grzegorz Hadzik wręczyli wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy i książki, a zwycięzcom dodatkowo piłki do gry.