Uczniowie kl. III
pilnie pracowali przez cały rok nad utrwalaniem pisowni wyrazów z trudnościami ortograficznymi. Galeria!!!

Podsumowaniem pracy trzecioklasistów był konkurs klasowy, w którym wzięło udział 20 uczniów. Niełatwo było wypełnić bezbłędnie cały test. Do konkursu gminnego, organizowanego przez Szkołę Podstawową w Trzcinicy, zakwalifikowali się następujący uczniowie - Olga Muszalska, Wiktoria Podejma, Aleksandra Fiołka, Bartosz Samulski, Martyna Hojeńska, Roman Fabian. Z ogromną radością dowiedzieliśmy się, że zwyciężczynią konkursu została Olga Muszalska, a III miejsce zajął Bartosz Samulski.
Olga Muszalska wzięła też udział w Konkursie Ortograficznym Międzygminnym, organizowanym również przez Szkołę Podstawową w Trzcinicy. Zajęła w nim III miejsce.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.  :-)