Po raz pierwszy
na terenie boiska sportowego w Laskach odbył się festyn rekreacyjny z okazji Dnia Dziecka. W organizację imprezy zaangażowało się wiele organizacji oraz nasza szkoła. Festyn rozpoczął się od występów dzieci i młodzieży, które zgromadziły licznych widzów i dostarczyły wiele radości oraz wzruszeń. Galeria!!!
Uczennice III klasy gimnazjum: Joasia Majchrowska i Wiktoria Nawrot wspaniale spisały się w roli konferansjerek zapowiadając kolejne występy. Przedszkolacy oraz uczniowie zaprezentowali wiersze, piosenki i układy taneczne.
Na boisku sportowym odbyły się zawody i konkurencje sportowe przygotowane przez Klub Sportowy LZS Victoria Laski. Wśród licznych  atrakcji festynu znalazły się bezpłatne dmuchane zamki, talony dla dzieci na lody, słodycze, napoje i poczęstunek. Wiele zabawy dostarczyli dzieciom i dorosłym animatorzy organizując liczne konkurencje z nagrodami. Wielogodzinna impreza była doskonałą okazją do świetnej zabawy i udziału w konkursach. Dzień zakończył się dyskoteką.
Wieści z Przedszkola   Galeria!!!
Dzieci przedszkolne podczas festynu zaprezentowały wiersze z Gminnego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem: „Brzechwa i Tuwim dzieciom” oraz zaśpiewały piosenki w języku angielskim.

W tym dniu dzieci mogły rodzinnie, miło i aktywnie spędzić czas na zjeżdżalniach, dmuchanych zamkach, basenach z kulkami. Wszystkie dzieci miały możliwość korzystania z zabaw prowadzonych przez Kabaret BZIK. Każdy niedzielne popołudnie spędził przyjemnie i wesoło.