11 maja w Gruszczycach
odbył się Rejonowy IX Międzyszkolny Festiwal Piosenki Papieskiej Pokolenie JP2. Galeria!!!

Naszą szkołę reprezentowały solistki: w kategorii klas 1-3SP Zosia Gość -"Tato (Nie boję się ciemności)opiekun p. Wiesława Trzęsicka, w kategorii klas 4-6SP Wiktoria Bielińska -"Bóg jest miłością” przygrywając sobie na saksofonie a w kategorii gimnazjum Joanna Majchrowska – zaprezentowała utwór "Wieża modlitwy” opiekun p. Danuta Wieczorek. W trakcje przesłuchań do grona finalistów z naszej szkoły zakwalifikowały się Asia i Wiktoria. Finał festiwalu odbył się 18 maja podczas którego Joanna Majchrowska zajęła 2 miejsce a Wiktoria Bielińska wyróżnienie. (Wiktoria ze względu na chorobę nie wzięła udziały w finale). Małym i dużym artystom gratulujemy sukcesów wokalnych i prosimy o więcej :-)