Gdzie mieszka Królowa Wielkiej Brytanii? który prezydent USA został zamordowany w teatrze? Jak nazywają się rdzenii mieszkańcy Australii? To tylko z niektórych pytań z jakimi zmagali się uczniowie naszej szkoły. Konkurs "Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych", zorganizowanym przez nauczyciela języka angielskiego pana Piotra Czarnasiaka, cieszył się dużym zainteresowaniem. Galeria!!!

Uczestnicy konkursu rozwiązywali test w dwóch kategoriach - uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej rozwiązywali test w języku polskim, a uczniowie klas I-III gimnazjum rozwiązywali test w języku angielskim. Poziom konkursu był bardzo wysoki a jego wyniki są następujące: kategoria IV-VI:
1 miejsce Agata Wyrembek,
2 miejsce Hanna Kurzwa,
3 miejsce Dominika Smyrek,

kategoria I-III gimnazjum:
1 miejsce Konrad Szolc,
2 miejsce Julia Podejma,
3 miejsce Aleksandra Żurawa.

Była to pierwsza edycja tego konkursu, mamy nadzieję, że kolejne wzbudzą równie dużą popularność. Zwycięzcom gratulujemy!