Zapraszamy do śledzenia aktualnych wydarzeń Chóru Violono na facebooku pod nazwą Chór "Violino" Zespołu Szkół w Laskach. Galeria!!!

Dnia 28 września br. chór uświetnił uroczystość złotych i diamentowych godów Pożycia Małżeńskiego w Gminie Trzcinica. Zaprezentowaliśmy się rewelacyjnie. Wszystkim parom składamy jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia pomyślności i spełnienie najskrytszych marzeń.

29 września razem z chórem z Trzcinicy uczestniczyliśmy w wycieczce do siedziby Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie. Zobaczyliśmy tam jak wygląda praca zespołu "Śląsk". Wyjazd sfinansowany został ze środków Gminy Trzcinica. W miłej i sympatycznej atmosferze zwiedzaliśmy miejsce pracy, prób zespołu "Śląsk".  Dziękujemy za zorganizowanie wyjazdu i mamy nadzieję, że będzie więcej takich zorganizowanych wycieczek. Więcej informacji na stronie: www.trzcinica.com.pl5 października w naszej szkole odbyły się warsztaty wokalne dla chórów szkolnych z Gminy Trzcinica. Pani Izabela Michalska, nauczyciel w Szkole Muzycznej w Ostrowie Wielkopolskm,  świetnie wykorzystała ten czas i pokazała chórzystom różnie bardzo istotne ćwiczenia rytmiczne.

8 października br. delegacja chóru zaproszona była na uroczystość  z okazji 20 - lecia działalności Zespołu "Laskowianie". Bardzo dziękujemy za zaproszenie i życzymy kolejnych śpiewających jubileuszy.

12 października w naszej szkole odbyło się rozdanie stypendium uzdolnionej młodzieży. Chór Violino uświetnił uroczystość rozdania stypendiów pięknym śpiewem :) Dziewczyny i chłopcy w pięknych galowych strojach prezentowali się świetnie tak samo jak ich śpiew. Zespół wykonał piosenki: "Dach" z repertuaru Tabb & Sound'n'Grace w duecie Barbara Żłobińska i Paweł Maryniak, "Sijahamba", "Piekła Baba chlyb", "W moim ogródecku".