W miesiącu wrześniu uczymy się o zasadach panujących w przedszkolu, tworzymy kodeksy grupy, ale również rozmawiamy o bezpiecznej drodze do przedszkola. Galeria!!!

W związku z tym aby prawidłowo nauczyć się poruszania po drodze spotkaliśmy się z policjantem panem Marcinem Żłobińskim. Pan policjant przekazał nam bardzo dużo ważnych zasad dotyczących bezpieczeństwa jako piesi, ale także jako małego rowerzysty i pasażera samochodu. Pod czujnym okiem pana Marcina trenowaliśmy naukę poprawnego przechodzenia po pasach. Radziliśmy sobie bardzo dobrze. Nieco później w naszym przedszkolu gościliśmy pana Marcina z policjantem sierżantem Pyrkiem. Przypomnieli nam zasady bezpieczeństwa na ulicy, w domu, zachowania się podczas ataku psa. Przećwiczyliśmy pozycję obronną „na żółwia”. Bardzo dziękujemy za cenne rady. Doskonale bawiliśmy się i uczyliśmy zasad ruchu korzystając z miasteczka ruchu drogowego. Teraz już doskonale wiemy jak zadbać o nasze bezpieczeństwo i będziemy się starali tego przestrzegać.