Dnia 03.11.2016r. w Przedszkolu Samorządowym w Laskach odbyło się Pasowania na Przedszkolaka.

W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście wśród nich Wójt Gminy Trzcinica – Pan Grzegorz Hadzik, Dyrektor Zespołu Szkół - Pani Hanna Smyrek,  Wicedyrektor – Pan Piotr Czarnasiak, Przedstawiciel Rady Rodziców – Pani Justyna Noculak oraz rodzice i dziadkowie naszych milusińskich.
Dzieci zaprezentowały program artystyczny, w którym pokazały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Natomiast rodzice wzięli udział w specjalnym quizie, w którym sprawdzana była wiedza na temat naszego przedszkola. Zabawa przebiegała w wesołej, przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki w obecności rodziców złożyły  uroczystą przysięgę, a od pani dyrektor otrzymały pasowanie wielką, kolorową kredką oraz pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki przygotowane przez rodziców. Wójt Gminy Trzcinica Pan Grzegorz Hadzik złożył życzenia dzieciom, rodzicom i przekazał słodki podarunek. Wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu uroczystości serdecznie dziękujemy.