Tradycją naszej szkoły jest szczególne spotkanie, które odbywa się tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Każdego roku gromadzi ono całą społeczność szkolną oraz zaproszonych gości przy choince. Galeria!!!
Każdego roku ma też inną oprawę, ale zawsze wprowadza nas w świąteczny nastrój i przypomina o tym co najważniejsze. W tym roku to najmłodsi uczniowie z klas I-III zadbali o program artystyczny. Przygotowali spektakl "Niebieski prezent", który niósł ze sobą, tak bardzo nam wszystkim potrzebne, przesłanie. Dzieci z niezwykłą dojrzałością opowiedziały historię przekazywanego z rąk do rąk prezentu, który odmieniał serca ludzi na lepsze. Tajemniczą zawartością prezentu okazała się być ... maleńka miłość. Wzruszająca opowieść przypomniała nam wszystkim o prostej, a tak często zapominanej prawdzie, że wystarczy kochać, by być dobrym człowiekiem.
Nad całością przygotowań czuwała pani Monika Bartkowiak - opiekun Małego Samorządu we współpracy z panią Wiesławą Trzęsicką, panią Bożeną Jokiel i panią Anną Rabiegą.
Po spektaklu mogliśmy wysłuchać kolęd i pastorałek w wykonaniu naszych uczniów.

Młodzież przygotowała także dla pracowników szkoły i zaproszonych gości upominki w postaci pachnących goździkami pomarańczy. Dyrektor szkoły pani Hanna Smyrek i wicedyrektor pan Piotr Czarnasiak złożyli wszystkim świąteczne życzenia.

W ramach spotkania świątecznego w grupach przedszkolnych odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców o tematyce świątecznej.
Piekliśmy pierniki.
Dziękujemy za wspólną bardzo owocną pracę:):):):):)

Po wspólnych zajęciach wszyscy spotkaliśmy się razem, aby podzielić się opłatkiem i złożyć sobie życzenia.