1 kwietnia 2017 roku w Domu Ludowym w Laskach odbyło się Gminne Śniadanie Wielkanocne, którego organizatorem było Koło Gospodyń Wiejski.  W uroczystości udział wzięło ponad 200 osób wśród których znaleźli się parlamentarzyści i ich przedstawiciele, księża, samorządowcy, dyrektorzy i kierownicy szkół, bibliotek oraz jednostek organizacyjnych, młodzież szkolna i mieszkańcy Gminy Trzcinica. Więcej informacji na stronie. Radiosud  Galeria!!!

Tę niezwykłą uroczystość uświetnił występ chóru Violino Zespołu Szkół w Laskach pod dyrekcja Danuty Wieczorek, połączony z pięknym słowem, mówiącym o tradycjach wielkanocnych w różnych zakątkach świata pod kierunkiem Magdaleny Skóry. Na zakończenie programu artystycznego uczniowie obdarowali wszystkich przybyłych własnoręcznie wykonanymi słodkimi upominkami - Muffinkami.
Młodzież pragnie podziękować za słodkie upominki jakie otrzymuje każdorazowo za występ artystyczny.
Cały chór ,,Violino" życzy Państwu zdrowych i spokojnych świąt Zmartwychwstania Pana Jezusa oraz smacznego śniadania wraz z mokrym dyngusem.
Zapraszamy na naszego Facebooka